Cieszymy się dużym zaufaniem
wielu poważnych firm

Nasi Klienci cenią w nas przede wszystkim za partnerskie
podejście, profesjonalizm, elastyczność i stabilność.
IT Touch Banking to nasz zaufany partner w zakresie tworzenia oprogramowania, który umożliwia świadczenie zaawansowanych usług na poziomie międzynarodowym. Sukces mierzymy sprawdzając, czy wszystkie zadania są dostarczane na czas. Bardzo ważna jest dla nas również jakość oprogramowania. Ogólnie rzecz biorąc, nasi Klienci dają świetne opinie na temat oprogramowania. IT Touch zdobyło nasze zaufanie i wykazali się umiejętnością radzenia sobie w złożonych projektach, co było dla nas bardzo ważne. Ich elastyczność i jakość pracy przekłada się na dalsze zaangażowanie i sukcesy. W rezultacie będziemy kontynuować z nimi współpracę w tym roku i w przyszłości. Zawsze spełniają i przekraczają nasze wymagania. Dostarczają również na czas, prowadząc projekty do pomyślnego zakończenia.
Xerox
Wiesław Wiktorowicz
Service Delivery Manager
Pracowaliśmy z IT touch, aby dostarczyć trudny projekt o złożonych wymaganiach i krytycznych dla biznesu terminach. Niezbędna była ich zdolność do przejmowania inicjatywy i rozwiązywania problemów. Ich elastyczność i jakość pracy były głównymi czynnikami sukcesu tego zaangażowania. Teraz ponownie pracujemy z nimi nad kolejnym projektem, bardzo ich polecam.
Penta Technology
Philip H Smith
Strategy and Architecture Director
IT Touch nasz zaufany Partner w zakresie tworzenia oprogramowania. Są elastyczni, responsywni i pracują z prawdziwą pasją. Pracowaliśmy wspólnie nad wieloma udanymi projektami, współtworząc nową generację FinTechów.
Opta6
Ian Peterson
opta6
Współpracujemy bezpośrednio z zespołem DevOps, który ma duże zaplecze techniczne i umiejętności programistyczne. Proces jest bardzo skuteczny, a przejście od pomysłów do rozwoju zajmuje niewiele czasu. IT Touch współpracuje z nami zdalnie, ale wartością jest to, że możemy na nich w pełni polegać a wspólna praca jest dla nas wygodna. Wiemy, że wszystko zostanie dostarczone na czas.
SnapView
Mark Zondler
CEO
Zespół IT Touch wykazał się wiedzą i doświadczeniem oraz nietuzinkowym podejściem do specyfiki branży LOT, umożliwiającym pomyślną realizację projektu.
LOT
Przemysław Caban
IT Solutions Architect
IT Touch cenię za skuteczną realizację istotnego dla nas projektu. Profesjonalizm i zgromadzone doświadczenie sprawiło, że zaproponowali oraz wdrożyli rozwiązanie w pełni spełniające nasze wymagania.
DIMOCO
Vladislav Yukha
Technical Project Manager, DIMOCO Messaging
Współpracujemy z IT Touch od ponad siedmiu lat. W tym czasie, dzięki ich szerokim kompetencjom oraz profesjonalizmowi, wspólnie zrealizowaliśmy wiele projektów kluczowych dla naszej firmy.
Netia
Adam Nocoń
IT Manager, Netia
IT TOUCH to firma, z którą współpracujemy już wiele lat. Mają ogromne doświadczenie i wiemy, że zawsze możemy na nich liczyć.
TVN
Robert Fedorowicz
IT Unit Deputy Director, TVN
Stawiamy na partnerstwo.
Zostań jednym z naszych klientów