IT Touch to ponad 100 specjalistów,
współpracujących ze sobą od lat tworząc
niepowtarzalne doświadczenie partnerstwa,
zarówno w relacji między sobą, jak i z klientami
Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie IT dla każdego biznesu. Realizujemy projekty dla wiodących firm telekomunikacyjnych, mediów oraz sektora bankowego i ubezpieczeniowego.

O nas
Specjalizujemy się w projektowaniu systemów informatycznych oraz ich wdrażaniu i administrowaniu
Wiedza ekspercka i nabyte doświadczenie
pozwalają nam oferować rozwiązania szyte
na miarę, w takich obszarach jak: CRM,
WEB, EAI, Middleware.
od 2011 r.
podbijamy rynek
>
1 000 000
użytkowników naszych rozwiązań
1
+
profesjonalistów
>
1
zrealizowanych projektów
od 2011 r.
podbijamy rynek
>200
zrealizowanych projektów
>1 000 000
użytkowników naszych rozwiązań
100 +
profesjonalistów
To osoba, która trzyma rękę na pulsie wszystkiego, co robimy.
Project Manager
Odkryj go
Opis:
Osoby pełniące tę rolę są wykwalifikowane i doświadczone, gotowe, by odpowiadać na wyzwania wynikające z rozmiaru i złożoności naszych wdrożeń. W zależności od projektu, którym zarządzają, posługują się różnorodnymi technikami, zarówno tradycyjnymi, takimi jak np. PRINCE2, jak i zwinnymi, takimi jak Scrum. Codziennością są dla nich takie narzędzia jak MS Project, Jira czy GreenHopper. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twój projekt dostarczony zostanie zgodnie z harmonogramem. Możesz na nich liczyć.
To ktoś, bez kogo nie byłoby NICZEGO.
Programista
Odkryj go
Opis:
Programiści są podstawą naszej firmy. To zespół ponad kilkudziesięciu profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w obszarach: - rozwiązań webowych - z wykorzystaniem platformy Java EE, framework'ów Spring, Activiti, GWT, Vaadin, Angular, AngularJS, Hibernate, JPA, baz danych Oracle, MySQL, PostgreSQL oraz technologii takich jak Liferay czy SuiteCRM; - rozwiązań integracyjnych - z wykorzystaniem produktów z rodziny IBM WebSphere (Message Broker, MQ), IBM Sterling (Order Management) oraz Red Hat (JBoss Fuse). Nie istnieje dla nich coś, czego nie da się zrobić. Zmierzą się z każdym wyzwaniem i choć ich nie widzisz, to dzięki ich wiedzy i doświadczeniu Twój cel biznesowy zostanie osiągnięty, a system będzie bezpieczny, wydajny i efektywny.
IT Touch tworzą specjaliści
To człowiek, od którego zaczyna się historia.
Analityk / Architekt
Odkryj go
Opis:
Dział analityków odpowiada za dokonanie analizy biznesowej i systemowej, polegającej na zapoznaniu się z systemem klienta i zdefiniowaniu procesów, które będą podlegały dalszym działaniom. To specjaliści w dziedzinie projektowania i prototypowania systemów informatycznych. Planując pracę Twojego systemu wykorzystują notację BPMN, język UML oraz narzędzia modelowania takie jak Enterprise Architect. Dzięki ich doświadczeniu Twój system będzie od początku do końca dobrze przemyślany, a w jego realizacji unikniemy chaosu.
To osoba, której oko wypatrzy wszystkie niezgodności.
Tester
Odkryj go
Opis:
Zespół naszych testerów charakteryzuje rzetelność i dociekliwość. Ich zadaniem jest dbanie o szczegóły, co realizują przy użyciu takich narzędzi jak Jira, Redmine, Track czy Selenium. Dzięki zaangażowaniu w dziesiątki projektów, zdobyli doświadczenie w każdym elemencie procesu testowania - zaczynając od analizy funkcjonalności systemów, poprzez przygotowanie scenariuszy testowych, aż po przeprowadzenie i zarządzanie procesem testowania. To oni sprawią, że Twój projekt dostarczymy bez wad, a jego działanie będzie stale monitorowane.
Współpracując
z nami nie
musisz się
o nic martwić
Wspieramy na różnych
płaszczyznach:
Doradzamy
w wyborze technologii
Organizujemy
działanie departamentu informatyki
Analizujemy
ryzyko i wykonalność inwestycji
Wykonujemy
wiele innych czynności związanych z informatyką