Java Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania
  • wykształcenie z kierunków IT (informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w technologii Java / JEE
  • wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz język SQL
  • znajomość Java, Spring, JPA
  • znajomość Angular, JavaScript/TypeScript, HTML5, CSS
  • znajomości zagadnień budowania aplikacji oraz zarządzania kodem (Gradle, Maven, GIT)
Zakres obowiązków
  • projektowanie rozwiązań w oparciu o technologię Java
  • implementacja rozwiązań IT
  • rozwój aplikacji Java
  • współpraca z analitykami, developerami i testerami
  • uczestnictwo w projektach dla liderów branży telekomunikacyjnej i medialnej
Mile widziane
  • znajomość technologii Activiti, Liferay, Camunda
  • znajomość baz danych (pgSQL, MySQL, MSSQL, Oracle), w tym PL/SQL
  • znajomość Message Broker, MQ, JBoss Fuse
  • znajomość Drools, Apache Camel
  • znajomość Kubernetes, Docker, Linux
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami i projektami IT
  • praktyczną wiedzę z zakresu projektowania i dostarczania aplikacji działających w HA
  • znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration/Continuous Delivery
Oferujemy
  • elastyczny czas pracy i dużą swobodę w realizacji zadań
  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia
  • dogodny dojazd, brak problemów z parkowaniem, możliwość pracy zdalnej
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • świeże owoce w biurze
  • zajęcia z fizjoterapeutą
  • zajęcia z języka angielskiego