Tester

Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania
  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • podstawy SQL-a lub podstawowe doświadczenie w programowaniu
  • dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • sumienność, dokładność i terminowość
Zakres obowiązków
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • prowadzenie testów wewnętrznych i integracyjnych
  • raportowanie wyników testów
  • weryfikacja zgłoszeń błędów produkcyjnych
  • współpraca z developerami, projektantami i analitykami
  • uczestnictwo w projektach dla liderów branży telekomunikacyjnej i medialnej
Mile widziane
  • certyfikat ISTQB Foundation
  • znajomość systemów backendowych np.: CRM
  • znajomość systemów operacyjnych: Android, iOS
  • znajomość zagadnień związanych z integracją systemów informatycznych
  • znajomość narzędzi typu bugtracker np.: JIRA
  • znajomość branży telekomunikacyjnej i medialnej
  • znajomość metodyk testowania aplikacji
Oferujemy
  • elastyczny czas pracy i dużą swobodę w realizacji zadań
  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia
  • dogodny dojazd, brak problemów z parkowaniem, możliwość pracy zdalnej
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • świeże owoce w biurze
  • zajęcia z fizjoterapeutą
  • zajęcia z języka angielskiego